NADSZEDŁ CZAS BY IŚĆ SWOJĄ DROGĄ…

Obrazek

TOPDRUMMER kiedyś… PAWEŁ LARYSZ dziś, jutro i po jutrze!

Kiedy dostałem szansę pisania dla TD, zaraz po studiach dziennikarskich, które ukończyłem w 2010 roku, byłem jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie, bo wydawało mi się że praca dla TD, to wyróżnienie, które nie spotyka każdego, i tak było, ale z czasem się to zmieniło i motywacja, która na początku była bardzo silna, po 2 latach spadła do minimum, czyli do tzw. zera…

Po dwóch latach pisania poczułem że sprzedałem duszę diabłu… Wtedy poczułem, że TD, ukradło mi to, na co pracowałem całe moje życie – doświadczenie, artyzm, umiejętności, i nawet nie usłyszałem „dziękuje”, a o wynagrodzeniu można tylko było pomarzyć… Ale współpraca z TD miała jedną zaletę, mogłem pisać o czym chciałem i to pozwoliło mi zachować w sobie absolutną naturalność i rozwinąć ją w miarę możliwości! Postanowiłem zakończyć współpracę i odstawiłem pisanie na bok, na dobre parę miesięcy…

Po odpoczynku od pisania, postanowiłem wrócić, bo poczułem nutkę nadziei i pozytywną energię, którą uwielbiam czuć w sobie, bo wtedy jestem najbardziej produktywny w pisaniu i w graniu przede wszystkim! Może wrócę do TD? Nie, na pewno nie… Ale wrócić do pisania z pasją i radością, która kiedyś została złamana, ale odrodziła się z potrójną siłą, i teraz będzie rosła w siłę, bo będę pisał przede wszystkim dla siebie, bo uwielbiam pisać, i dla ludzi którzy podziwiają i szanują mnie za to co robię i kim jestem – tak, bo to jest to co czuję mocno w sobie!

Przyzwyczaiłem się że w naszym pięknym polskim kraju, nie możliwe jest żyć z pasji, więc założyłem bloga, by po prostu bawić się pisaniem, tak jak bawię się muzyką, którą kocham całym sercem!

Nadszedł czas na mój perkusyjny świat ;-)…więc biorę się do pracy i postaram się systematycznie umieszczać na moim blogu, ciekawe artykuły perkusyjne, testowe, muzyczne, moje inspiracje, ćwiczenia, filmy itp. 

Pozdrawiam wszystkich moich czytelników i życzę miłego czytania moich wypocin!

Mr Sticky